MÖBLER / Bord / Skrivbord 8862486
nr 886 2486
Skrivbord
50-tal, Teak, längd: 170, djup: 82, höjd: 72
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 7 april 2014
kl 19:59:02
1.100 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr